CNR     21/05  -  03:32
CNR COUNTRY HORSE RIDER SHOW TESTS
[.001] ESP AGASSI de Pfaff Ganduxer, Marta CDN   JJ Eq  JJ Ind  Kür JJ
[.002] ESP AIRPLANE Guerrero Garriga, Gemma CDN   Juv 0E Eq  Juv 0E Eq  Juv 0E Ind
[.003] ESP ALCAIDE Castilla Ruiz, Claudio CDI   GP  GPS
[.004] ESP ALDEBARAN A Torras de las Cuevas, Anunciada CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.005] POR ALMANSOR Vinagre, Manuel CDI   J Team  J Ind  J FS
[.006] ESP ALTANEIRO Martin Palos, Sergio CDI   GP  GPS
[.007] ESP ALUNARA Carabantes Chico, Alba CDT   Alev Ind CDT
[.008] ESP AMERICA Pla González, Emma CDN   Juv Eq  Juv Ind  Kür Juv
[.009] ESP AMPERIO DE AURAY Amaducci Pardou, Leonardo CDN Prel 4  Final 4  
[.010] ESP AMSTRONG D ALO Segui Pons, Moises CDI   J Team  J Ind  J FS
[.011] ESP AMY Pomposo Palenzuela, Nekane CDI   Ch Prel A  Ch Team  Ch Ind
[.012] ESP ARIDA VAN BUREVELD Alabern Carr, Carolina CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.013] RUS ARMONIOSO JF Zakhrabekova, Irina CDI   PSG  Int I  
[.014] ESP ARTEMISA Balcells Phur, Claudia CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.015] ESP ASLAN Moner Burgues, Judith CDN   Juv Eq  Juv Ind  Kür Juv
[.016] POR ASTA LA VISTA Vasconcelos E Sá, Maria Julia CDI   Int A  Int II  GP 16-25
[.017] ESP BASMATI Kaefer, Andrea Úrsula CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.018] AUS BATIALO Warne, Sarah CDI   PSG  Int I  
[.019] POR BEIRAO Nogueira, Duarte CDI   PSG  Int I  
[.020] ESP BELLA LIZA Pacio Sánchez, Belén CDN   Juv Eq  Juv Ind  Kür Juv
[.021] POR BEN HUR DA BROA Veiga, Manuel CDI   GP  GPS
[.022] ESP BENZI LANDRO Sabe Cañellas, Marçal CDI   PSG  Int I  
[.023] ESP BEYONCE Navarro Vicente, Sergio CDN Prel 4  Final 4  
[.024] ESP BLUE DIAMOND Almiñana Poquet, Alvaro CDI   PSG  JJ Ind  Clásica 2
[.025] ESP BOINA Costa Ventura, Claudia CDI   Ch Prel A  Ch Team  Ch Ind
[.026] ESP BOLERO CXLVIII Martin Dockx, Jose Daniel CDI   GP  GP FS  
[.027] GER BOLZANO UTOPIA Von Lazar, Viola CDI   PSG  Int I  
[.028] ESP BRISA Ripoll Kuhnen, Edda CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.029] ESP CACIQUE XXVII Barcelona Diaz-Pavon, Alba CDT   Alev Ind CDT
[.030] ESP CADANS Montaña Brown, Nina CDT   Inf Ind CDT
[.031] ESP CAMELOT Borreda Ribes, Lucía CDN   Alevines Eq  Alevines Eq  Alevines Ind
[.032] ESP CAMP-DORA (RUBIO) Lapeña Giménez, Inés CDN   Alevines Eq  Alevines Eq  Alevines Ind
[.033] ESP CAMPEON Calvera  Gispert, Astrid CDI   Ch Prel A  Ch Team  Ch Ind
[.034] POR CARAVAGGIO Lupi, Luis CDI   PSG  Int I  
[.035] ESP CHICUELO IX Cortazar Perez, Juan Manuel CDI   Int A  Int II  GP 16-25
[.036] ESP CHOPIN VAN HET SOVENEEL González Trigueros, Irene CDN   Juv Eq  Juv Ind  Kür Juv
[.037] ESP CICLONE Cruces Fernández, Enrique TRA Training
[.038] ESP COFRADE II Rangaraj -, Ganga-Jessica CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.039] POR COROADO Caetano, Maria CDI   Int A  Int B
[.040] ESP CUBA LIBRE Walliser, Antón CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.041] ESP DACAPO Pachon Macías, Sofia CDI   Y Team  Y Ind  Y FS
[.042] ESP DARIUS L Serrano Nieto, Paula CDN   Juv Eq  Juv Ind  Kür Juv
[.043] ESP DARK RAMSES DEL RAMILLETE Martínez Fernández, Rosa Mª CDN Prel 5  Final 5  
[.044] ESP DARLA Ferreiro Bach, Anna CDI   Ch Prel A  Ch Team  Ch Ind
[.045] ESP DAYLIGHT DANCER Gutierrez-Ambrossi Robles, Marta CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.046] ESP DEJHON Olea Catalán, Benjamín Rafael CDN Prel 4  Final 4  
[.047] BRA DEPARDIEU 11 Mattei Junior, Valdemar CDI   GP  GP FS  
[.048] ESP DHANNIE YMAS Matute Guimon, Juan CDI   J Team  J Ind  J FS
[.049] ESP DIAVOLO II DE LAUBRY Belmonte Roldán, Cristobal CDI   GP  GP FS  
[.050] ESP DIMACHO BCN Collins, Annabelle CDN   San Jorge  Clásica 1  Clásica 2
[.051] ESP DINANT Mengual Reig, Rubén CDN   Juv 0E Eq  Juv 0E Eq  Juv 0E Ind
[.052] POR DISTURBIO Duarte, Miguel Ralão CDI   PSG  Int I FS
[.053] ESP DIVERTIDO DA SASA JE Muñoz Díaz, Juan Manuel CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.054] ESP DIVINA ROYAL Nieto Benavides, Carlos CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.055] ESP DJAMIRA Garcia Moreno, Teresa CDI   PSG  Int I FS
[.056] ESP DODI Nombela Juy, Vanessa CDT   Alev Ind CDT
[.056] ESP DODI Rodríguez Peña, Paula CDT   Alev Ind CDT
[.058] ESP DOLITTLE 17 Garcia-Gullon Domínguez, Fátima CDN   Alevines Eq  Alevines Eq  Alevines Ind
[.059] ESP DOMINO XIV Zurera Rebollo, Carlos CDT   Clásica 2 CDT
[.060] ESP DON 0403 Díaz García, Carolina CDI   Y Team  Y Ind  
[.061] SWE DON ANGELO Gyllenswärd, Josefin CDI   Int A  Int II  GP 16-25
[.062] ESP DON DIEGO  YMAS Matute Guimon, Juan CDI   GP  GP FS  
[.063] ESP DONNA FELICITAS Hervas Nebot, Marina CDN   Alevines Eq  Alevines Eq  Alevines Ind
[.064] ESP DONNA FREDERICA Torrubia Chalmeta, Pilar CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.065] ESP DONNA LIBBY Strohlein Hollnberger, Kerstin CDT   Inf Ind CDT
[.066] ESP DON'S BUBE Diaz Amor, Fidel CDI   PSG  Int I  
[.067] ESP DOURO DE LYW Herrera García, Ángela CDN   Alevines Eq  Alevines Eq  Alevines Ind
[.068] ESP DUBAI Vázquez Mostaza, Susana CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.069] ESP DUCH DAKOTA Martínez Gómez, Nahikari CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.070] ESP DUENDE PEÑATORO Gómez Morcuende, Mario CDN Prel 4  Final 4  
[.071] ESP DYNAMIC DAVE Elías Lara, Agusti CDN Prel 4  Final 4  
[.072] ESP EBANO Castilla Ruiz, Claudio CDI   YH 6 Prel  YH 6 Final  
[.073] ESP EBANO LXXXII Llargues Ramoneda, Pere CDN   Juv Eq  Juv Ind  Kür Juv
[.074] ESP EISENHOWER Paz García, Belén CDN   San Jorge  Clásica 1  
[.075] ESP ELEVADO Jimenez Cobo, Juan Antonio CDI   GP  
[.076] ESP ELVILLAR CS Abollo Fontela, Alba CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.077] ESP EMIR XV Parrilla Vizcaino, María Dolores CDT   Clásica 2 CDT
[.078] POR EQUADOR Meneres, Martim CDI   J Team  J Ind  J FS
[.079] ESP ESCRITOR DE YMAS II Gomez Molina, Pablo CDI   Y Team  Y Ind  Y FS
[.080] ESP ESTOQUE (DANONINO) Expósito Santiso, Alfonso CDN Prel 6  Final 6  
[.081] ESP FABIANO Getino Gutiérrez, Carmen CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.082] ESP FALSARIO LS Muñoz Diaz, Juan Manuel CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.083] ESP FANDANGO D'ALO Segui Sintes, Antonio CDI   PSG  Int I  
[.084] ESP FARANDULA CRUZ Arrabe Sánchez, Rubén CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.085] ESP FEINRUBIN Bachiller Strohlein, Anna CDT   Inf Ind CDT
[.086] ESP FEMME FATALE Casanovas Gilabert, Eugènia CDN   Juv Eq  Juv Ind  Kür Juv
[.087] POR FENIX DO TINEO Caetano, Maria CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.088] ESP FENIX XIV González de San Román, Cristina CDT   Inf Ind CDT
[.089] ESP FESTERO P II Parra Sánchez, Guillermo CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.090] POR FIOLIJN Pereira Custodio, Hugo CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.091] ESP FIRNIS DE ARISTO Galbis Cervero, Lucía CDN   Juv 0E Eq  Juv 0E Eq  Juv 0E Ind
[.092] ESP FLAGRANTI Martínez Lorenzo, Pablo CDI   J Team  J Ind  J FS
[.093] ESP FLAMENCO Pérez García, Lara CDN   JJ Eq  JJ Ind  
[.094] ESP FLASH Blázquez Lopez-Muñiz, Mónica CDI   J Team  J Ind  J FS
[.095] ESP FLEURINE Piguillem Llovet, Carlota CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.096] ESP FLORENCIO Estelles Jovani, Nuria CDN   Juv 0E Eq  Juv 0E Eq  Juv 0E Ind
[.097] ESP FLY TO HEAVEN Torres Alberola, Laura CDI   PSG  Intermedia I  
[.098] ESP FORTE MG Castilla Ruiz, Claudio CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.099] ESP FÜRST VARICK YMAS Gómez Molina, Pablo CDN Prel 4  Final 4  
[.100] ESP FÜRST WARDASHA YMAS Matute Guimon, Juan Pablo CDN Prel 4  Final 4  
[.101] ESP FURTIVA DE ENCINASOLA Heredia Munoz, Rafael CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.102] ESP FUTURE FAMOUS Márquez Cáceres, Elena CDN   Juv Eq  Juv Ind  Kür Juv
[.103] ESP GELOY Fernández Muñoz, Juan Francisco CDN Prel 4  Final 4  
[.104] ESP GIGOLO I Gallego Torregrosa, Marta CDN   Juv 0E Eq  Juv 0E Eq  Juv 0E Ind
[.105] ESP GOLDI HD Elías Lara, Lucas CDN Prel 4  Final 4  
[.106] ESP GOLOSO D Arrabe Sánchez, Rubén CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.107] ESP GRANDIOSO Martin Dockx, Jose Daniel CDI   GP  GPS
[.108] ESP GROUDON del Brio Centenero, Carlos CDT   Alev Ind CDT
[.109] USA HEMMINGWAY Kinney, Nia CDI   Ch Prel A  Ch Team  Ch Ind
[.110] ESP HISPANO Hernández Ibarburu, Gema CDT   Inf Ind CDT
[.111] ESP HUGO Cobley, Rhonda Jane CDT   Clásica 2 CDT
[.112] ESP IBERO XX Higuera Carmona, Javier CDI   GP  GPS
[.113] ESP INCITATO Arrabe Sánchez, Rubén CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.114] ESP INTRUSO DE MILE Domingo Coll, Jordi CDI   YH 6 Prel  YH 6 Final  
[.115] ESP ISLENO FS Garcia Martin, Alberto CDI   PSG  Int I  
[.116] ESP JARA FS Garcia Martin, Alberto CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.117] ESP JARANERO XLV de Manuel Aritmendi, Irene CDT   Alev Ind CDT
[.117] ESP JARANERO XLV Piccioni Forzan, Ilenia CDT   Alev Ind CDT
[.119] ESP JASPE FV García García, Carolina CDN   Infantiles Eq  Infantiles Eq  Infantiles Ind
[.120] ESP JATIVO AS Ollivier, Cecile CDT   Clásica 2 CDT
[.121] ESP JAULERO DEL ODIEL Rengel Spindlow, Sarah CDN Prel 4  Final 4  
[.122] ESP JINETE IX Montes Montoro, Mª del Carmen CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.123] ESP JOCKERS GOLDEN BOY Comas Margarit, Maria CDI   P Team  P Ind  P FS
[.124] ESP JOU Ballester Carbonell, Juan CDN   Juv 0E Eq  Juv 0E Ind
[.125] ESP JOYA FS Garcia Martin, Alberto CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.126] ESP JOYERO VG Elías Lara, Agusti CDN   San Jorge  Clásica 1  Clásica 2
[.127] ESP JULEPE XVII Fuentes Marín, Ana CDN   San Jorge  
[.128] ESP KAFU III Verdejo Pérez, Antonio CDI   PSG  Int I  
[.129] ESP KENTUCKY Martínez García, Cayetana CDN   Juv Eq  Juv Ind  Kür Juv
[.130] ESP KRONPRINZ De La Fuente De Pablos, Carla CDI   P Team  P Ind  P FS
[.131] ESP KUKILEIN García Garrido, Agustín CDI   Ch Prel A  Ch Team  Ch Ind
[.132] ESP LANDFIEL Mariño Sarasua, Olatz CDI   J Team  J Ind  J FS
[.133] ESP LAREDO 195 Elias Lara, Lucas CDN Int A  Int B
[.134] ESP LARIO DE ADAMA DE SUSA Albiñana Sanz, María CDN Prel 4  Final 4  
[.135] ESP LEONIDAS DEL RAMILLETE Martínez Fernández, Rosa Mª CDN Prel 5  Final 5  
[.136] ESP LIEBESALARM Martínez González, José Germán CDT   Clásica 2 CDT
[.137] ESP LONDON PRIDE Vilà Pérez, Núria CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.138] ESP LONG LONG TIME García Gil, Alicia CDN   Alevines Eq  Alevines Eq  Alevines Ind
[.139] ESP LORD DE AURAY Amaducci Pardou, Leonardo CDN Prel 4  Final 4  
[.140] ESP LUNA RM Duque Ucar, Marta CDN   Intermedia A  Intermedia B
[.141] ESP MANCHEGO ARB Duran Vincens, Cristina CDI   PSG  Int I FS
[.142] ESP MANGO EASTWOOD Domingo Coll, Jordi CDI   YH 6 Prel  YH 6 Final  
[.143] SWE MANGO JACARO Swande, Linda CDI   PSG  Int I  
[.144] ESP MANGO STATESMAN Domingo Coll, Jordi CDI   PSG  Int I  
[.145] ESP MAYORDOMO CALDER Rengel, Sarah CDI   YH 6 Prel  YH 6 Final  
[.146] ESP MOVIDO SM Perales Jodar, Francisco Javier CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.147] ESP NANNIKA Garay Miguel, Ainara CDI   P Team  P Ind  P FS
[.148] ESP NARANJITO Gómez-Acebo Serrano, Marta CDN   Infantiles Eq  Infantiles Eq  Infantiles Ind
[.149] ESP NEREA XXIII Romero Torres, Ignacio CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.150] ESP NO WAY OUT Pacheco García, Paula CDN   JJ Eq  JJ Ind  
[.151] ESP NORTE LOVERA Garcia Mena, José Antonio CDI   GP  
[.152] ESP NOTABLE LA DEVESA Torres Díaz, José Antonio CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.153] ESP OBVIO F Llargues Ramoneda, Joan CDI   Ch Prel A  Ch Team  Ch Ind
[.154] ESP OFICIAL SU García Ayala, Guillermo CDN Prel 4  Final 4  
[.155] ESP O'HARA Van Der Hagen ., Brigitte CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.156] ESP OTEO Diaz Amor, Juan Carlos CDI   GP  GPS
[.157] ESP OVD SELECTO Díaz Mellado, Arturo CDN Prel 4  Final 4  
[.158] ESP OXIDO Martín Dockx, José Daniel CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.159] ESP PAINTED BLACK Gallego Lemaitre, Lea Minhan CDN   Alevines Eq  Alevines Eq  Alevines Ind
[.160] ESP PEPITO Peirats Alonso, Vicente CDN   Infantiles Eq  Infantiles Eq  Infantiles Ind
[.161] ESP PICASSO Fernández Díez, Paula CDT   Alev Ind CDT
[.161] ESP PICASSO Pina Mediavilla, Carmen CDT   Alev Ind CDT
[.163] ESP PODEROSO XXXIII Herrera García, Andrea CDN   Juv 0E Eq  Juv 0E Eq  Juv 0E Ind
[.164] ESP PONIENTE Cortes Cudinach, Ángela CDN   Juv 0E Eq  Juv 0E Eq  Juv 0E Ind
[.165] ESP PORTOS Soto Garreta, Clara CDN   Juv Eq  Juv Ind  Kür Juv
[.166] SWE PRIVATE DIANDRA Milton Swande, Celine CDI   J Team  J Ind  J FS
[.167] ESP PUMPIDO Andersen Soderberg, Emma CDI   Ch Prel A  Ch Team  Ch Ind
[.168] ESP QUALITY GOLD DEL RAMILLETE Martinez Fernandez, Rosa Maria CDI   GP  GPS
[.169] ESP QUANTICO YMAS Matute Guimon, Juan CDI   Y Team  Y Ind  
[.170] ESP QUATERBAC Ramírez García, Juan De Dios CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.171] ESP QUATERBACK I Ramírez García, Juan De Dios CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.172] ESP QUIDADOSO Centenera Bejar, Belén CDT   Clásica 2 CDT
[.173] ESP RAMNUS V 2 Jauquicoa Martinena, Teresa CDI   PSG  Int I  
[.174] ESP RAPHAELO de Pfaff Ganduxer, Ariana CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.175] POR REAL Falcão, Raquel CDI   GP  GPS
[.176] ESP REVOLTOSO LXV Torras de las Cuevas, Anunciada CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.177] ESP RIALTO STAR Yubero Prieto, Laura CDI   Int A  Int B
[.178] ESP RICARDO Naesgaard Rodríguez-Passolas, Carmen CDI 0:00:00
[.179] ESP RIO DE CARDENAS (EX - RIO XIII) Muñoz Díaz, Juan Manuel CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.180] ESP RIVERO Gálvez González, Carmen CDN   Juv 0E Eq  Juv 0E Eq  Juv 0E Ind
[.181] ESP RMR ATALAYA Martín Pascua, Adrián CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.182] ESP ROCCO Klisans Vitols, Astrid CDT   Inf Ind CDT
[.183] BRA ROCCOMO Mattei Junior, Valdemar CDI   PSG  Int I FS
[.184] ESP ROHON Rueda Parache, Andrea CDI   PSG Am  Int I Am  
[.185] ESP ROLLY Noya Miguez, Diana CDN   Juv 0E Eq  Juv 0E Eq  Juv 0E Ind
[.186] ESP ROMANO VIII Masseroli, Nicolás CDT   Alev Ind CDT
[.187] ESP ROTER JASPIS Saliamonas ., Dalia CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.188] ESP ROUNDABOUT Méndez Rodríguez, Luis CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.189] ESP ROYAL SONG Latorre Alonso De Caso, Pablo CDI   Y Team  Y Ind  Y FS
[.190] NED RUPERT Van Der Hagen, Brigitte CDI   GP  GPS
[.191] POL ECSTASY Rapcewicz, Michal CDI   GP  GP FS  
[.192] POL S. RAPPE Kozubska, Aleksandra CDI   Int A  Int II  GP 16-25
[.193] ESP SABBATIK RUBI Peña Aguilar, Sandra CDI   Int A  Int B
[.194] ESP SALVADOR RJ Romero Torres, Ignacio CDN Prel 4  Final 4  
[.195] ESP SANDER Serrano Pons, Roser CDI   Ch Prel A  Ch Team  Ch Ind
[.196] RUS SANDRO'S WELT Zakhrabekova, Irina CDI   PSG  Int I  
[.197] POR SANTURION DE MASSA Pinto, Daniel CDI   GP  GPS
[.198] ESP SAROTTI Diaz Amor, Juan Carlos CDI   YH 5 Prel  YH 5 Final  
[.199] ESP SATURDAY NIGHT FEVER Cerrillo Sopena, Luis CDI   Int II  GP 16-25
[.200] ESP SCARLETT Diaz Porras, Antonio CDI   YH 6 Prel  YH 6 Final  
[.201] ESP SEA WIZ Victoria Rodríguez, Carmen CDT   Alev Ind CDT
[.202] ESP SILVER Ballester Carbonell, Juan CDN   Juv 0E Eq  Juv 0E Ind
[.203] ESP SIR HENRY Mora Vicente, Rodrigo CDN   Infantiles Eq  Infantiles Eq  Infantiles Ind
[.204] ESP SIR HOHENSTEIN Diaz Amor, Fidel CDI   YH 6 Prel  YH 6 Final  
[.205] ESP SIR SCHIWAGO Garcia Mena, José Antonio CDI   Int A  Int B
[.206] ESP SIR SURPRISE de la Chica Parras, María José CDN   JJ Eq  JJ Ind  Kür JJ
[.207] ESP SIR VON BASU Hernández Mansilla, Tamara CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.208] ESP SUNNY BOY Jimenez Cobo, Juan Antonio CDI   GP  GP FS  
[.209] ESP SUNNY BOY Martín Martín, Sofía CDN   Alevines Eq  Alevines Eq  Alevines Ind
[.210] ESP SWEET WILLIAM Noyes Brown, Christine CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.212] POR TALISCO Lupi, Luis CDI   GP  GPS
[.213] ESP TANGO LVII Gomez Morcuende, Mario CDI   PSG  Int I  
[.214] ESP TRIGUEÑA IX Expósito Santiso, Alfonso CDN   Intermedia A  Intermedia B
[.215] POR UIGE Diabinho, Gonçalo CDI   Y Team  Y Ind  Y FS
[.216] ESP ULISSES Castilla Ruiz, Claudio CDI   GP  GP Cons
[.217] ESP UNCLE JOEY G Arjonilla Fernández, Patricia CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.218] ESP VALENTIJN B Seguí Sintes, Antonio CDN   Clásica 1  Clásica 2
[.219] POR VENDAVAL 4 Caetano, Maria CDI   GP  GP FS  
[.220] ESP VENI VIDI VICI Fernández Carral, Carolina CDT   Clásica 2 CDT
[.221] ESP VIETO Molina Cruz, Federico CDN   San Jorge  
[.222] POR VINAGRE Anacoreta, Miguel CDI   GP  GPS
[.223] ESP WALKER Pérez García, Lara CDN   JJ Eq  JJ Ind  
[.224] ESP WALZERTANZ Feeney Greener, Susan CDN   San Jorge  Intermedia I  
[.225] ESP WANGARI Van Der Hagen ., Brigitte CDT   Clásica 2 CDT
[.226] TUR WATERLOO Nahmiyas, Karla Yona CDI   J Team  J Ind  J FS
[.227] ESP WINWOOD Cerrillo Sopena, Luis CDI   Int II  GP 16-25
[.228] ESP WONDER Domingo Coll, Jordi CDI   GP  GPS
[.229] ESP WOUTER Peirats Alonso, Alejandra CDN   Juv 0E Eq  Juv 0E Eq  Juv 0E Ind
[.230] POR XELIM Pinto, Daniel CDI   GP  GP FS  
[.231] POR XEQUE MATE Cancio, Maria Inês CDI   Y Team  Y Ind  Y FS
[.232] POR XIRIPITI Caetano, Maria CDI   GP  GPS
[.233] URU ZAIRE Beca Borrego, José Ramón CDI   GP  GPS
[.234] POR ZAIRE Pinto, Yoann CDI   J Team  J Ind  J FS
[.235] ESP FIEDERGLANZ Galvez González, Pepe TRA training
[.236] ESP ESPARTACO Serrano Moro, Enrique TRA training
[.237] ESP BELMONTE DA BROA Fernandez Muñoz, Juan Francisco TRA training
[.238] BER DECO BCN Collins, Annabelle TRA training
[.239] ESP BELCONI Garcia Mena, José Antonio CDI   YH 6 Prel  YH 6 Final  
[.240] COL DON QUICHOT Osmont, Manuela CDI   PSG  Int I  
[.241] ESP ULES VDOS Garcia Mena, José Antonio TRA training
[.242] ESP DRAGAO FIGUEIRAS Garcia Mena, José Antonio TRA training
[.243] POR AHOTO Torres, Pedro Valente CDI   Int A  Int B
[.244] POR WALTIMORE Cardoso, Luis Valença Rodrigues CDI   J Team  J Ind  J FS